Videolar

23.07.2020

Dentsivas Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi - Sivas

Dentsivas Ağız ve Diş Sağlığı Hakkında Bilgilendirme devam ediyor.

19.04.2021

İmplant nedir? Kısa ve Öz

Diş eksiklikleriniz var ise, implant tedavileri konusunda bilgi için bir Çene Cerrahı ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayfadan yapılan paylaşımlar görsel olarak bilgilendirme amaçlıdır. Reklam ve rekabet amacı taşımaz.

19.04.2021

4-6 İmplant Nedir? Süreç Nasıl İşler

İmplant yaptırmak istediğimde süreç nasıl başlamaktadır?
Dişsiz hastalarda bir çeneye 4-6 implant uygulaması ile tüm dişleri içeren porselen protezler aynı gün yapılabilmektedir.
Eksik dişleriniz varsa implant tedavileri hakkında bilgi için bir çene cerrahı uzmanıyla iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içeriği bilgilendirme amaçlıdır.

 

06.06.2021

4-6 İmplant Uygulaması Nedir?

Dişsiz hastalarda bir çeneye 4-6 implant uygulaması ile tüm dişleri içeren porselen protezler aynı gün yapılabilmektedir.

Eksik dişleriniz varsa implant tedavileri hakkında bilgi için bir çene cerrahı uzmanıyla iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içeriği bilgilendirme amaçlıdır.

17.07.2021

4-6 İmplant Nedir?

Dişsiz hastalarda bir çeneye 4-6 implant uygulaması ile tüm dişleri içeren porselen protezler aynı gün yapılabilmektedir. #implantsivas, #implant Eksik dişleriniz varsa implant tedavileri hakkında bilgi için bir çene cerrahı uzmanıyla iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içeriği bilgilendirme amaçlıdır. Doç.Dr. M. İsa KARA (Ağız ve Çene Cerrahı Uzmanı)

17.07.2021

DİŞ SIKMA VE ÇENE EKLEMİ SORUNLARI VE TEDAVİSİ

Çene eklemi rahatsızlıkları, çene kasları ve eklemlerdeki fonksiyon bozukluğu, çenelere yönelik çarpma, vurma, darbe ve kaza gibi travma yaralanmaları, eksik veya kotü dizilimli dişler, çene kapanışındaki sorunlar, ileri düzeyde diş aşınmaları diş sıkma ve/veya gıcırdatma, duygusal stres ve psikolojik v.b. sorunlar gibi nedenlerden kaynaklanabilir.  Doç.Dr. Muhammed İsa Kara - Ağız ve Çene Cerrahisi Uzmanı - Sivas Merkez

19.12.2021

Düzenli Diş Fırçalama ve Teknikleri

Plak birikimi düzenli diş fırçalama ve ağız bakımıyla çözülebilse de diş taşları profesyonel bir bakım olmadan bölgeden uzaklaştırılmayacaktır. #dentsivas, #sivasdiscomtr, #dental, #implant, #estetikdiş

20.12.2021

Diş Sıkma (Bruksizm)

Diş sıkma alışkanlığı, çiğneme hareketlerimiz dışında istemsiz olarak gelişen dişleri birbirine kenetleme yani sıkma ve/veya dişleri gıcırdatma ile karakterize, tekrarlayan çene-kas aktivitesidir. En sık gece, uyku sırasında ortaya çıkmakla beraber bazı hastalar gün içinde, sosyal hayatında da diş sıkmaya devam edebilmektedirler. Uyku sırasında gerçekleşen diş sıkma aktivitesi, bazı belirtiler ortaya çıkmadan hasta tarafından farkedilmez.

02.01.2022

Dentsivas Diş Kliniği - Sivas Merkez (Doç.Dr.Muhammed İsa KARA)

Özel Sivas Ağız Diş Sağlığı Polikliniği (Dentsivas) 2007 yılı şubat ayında Sivas’ın ilk özel ağız diş sağlığı polikliniği olarak hizmete başlamıştır. Özel Sivas Ağız Diş Sağlığı Polikliniği (Dentsivas) uzman ağırlıklı hekim kadrosu ile, hasta güvenliği odaklı, teknolojik ve alt yapı anlamında geniş yelpazeli imkânlarıyla haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Doç.Dr. Muhammed İsa Kara (Ağız ve Çene Cerrahı Uzmanı

YOUTUBE KANALI

GOOGLE DENTSİVAS (Doç.Dr. M. İsa Kara - Ağız ve Çene Cerrahı Uzmanı)